יום ו', ג’ באדר א' תשע”ו
דף הבית דבר המנהלת ועד הורים חינוך מתוך אמונה חדר מורים יצירת קשר
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תודה רבה לרב אריאל לרב אליהו ולמורה אילה על החידון שנערך בבית סיפרנו.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
טפסים   |  חוזרים
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תודה רבה לוועד הורים על הפינוק לכבוד יום המורה
קרא עוד...
תודה רבה לתורמים הנכבדים אשרינו שזכינו!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
אתרי תוכן
מידי יום שישי מחולקים לילדים דפי חידות "משפחה מפצחת".אתם מוזמנים לפתור את החידות ולשלוח את התשובות בימים ראשון שני.מידי שבוע אנו עורכים בלנ"ד הרגלה על ערכות פיצוחים בין המשפחות הפותרות נכונה.בהצלחה רבה!
קרא עוד...
קרא עוד...
בס"ד מבצע "מקדש מעט"- טבת תשע"והורים ותלמידים יקרים, בשבוע שעבר התחלנו ללמוד על הנושא השנתי שבו בחרנו- "עבודה שבלב – תפילה". פתחנו בלימוד בחברותא על נושא התפילה: כיתות א'-ד' עסקו בשיטת הרמב"ם הסובר שמצוות התפילה ביסודה היא מן התורה. כיתות ה'-ז' התמקדו בתפילת חנה ובהלכות הנלמדות ממנה. אנו ממשיכים לעסוק במשך השבוע ב"עיון תפילה"- הבנת משמעות התפילה וביאורי מילותיה, וללימוד בשבתות הוספנו גם את דפי "פניני הלכה- הלכות תפילה". בהמשך נפגש בע"ה בסיפורי תפילה אישיים ומופלאים, נלמד שירי תפילה, ונערוך עוד פעילויות שונות ומגוונות בנושא התפילה. במקביל לכך אנו מעוניינים לפתוח במבצע "מקדש מעט", ולחזק בקרבנו גם את חשיבות ההליכה לבית הכנסת לתפילות השבת, ובכיתות הבנים גם את תפילות מנחה וערבית בימות החול. חז"ל מדברים בשבח התפילה בבית הכנסת ובציבור, ועל כך שהשכינה מצוייה שם. על הפסוק ביחזקאל (י"א, ט"ז) "וָאֱהִי לָהֶם לְמִקְדָּשׁ מְעַט" דרש רבי יצחק: "אלו בתי כנסיות ובתי מדרשות שבבבל" (מגילה כ"ט.), ומשמעות הדבר היא שמאז נחרב בית המקדש וגלתה ממנו השכינה, משרה הקב"ה את שכינתו (אמנם באופן מועט יותר) בבתי הכנסת ובבתי המדרש- מְקום התפילה ומְקום לימוד התורה. אתם מוזמנים להתפלל בבתי הכנסת ולבקש מהוריכם חתימות על כך. כל חתימה מזכה בשתי נקודות ל"אלבום אמונה שבלב". ניתן לחתום על התפילות בתוך הטבלה, ותפילות נוספות שאותן התפללתם לרשום מאחורי הדף, או בדף נפרד (נא לרשום יום, תפילה וחתימה- לדוגמה: יום ראשון, תפילת מנחה, וחתימה). את הדף יש להראות למחנכים בימי ראשון, ולקבל כאמור 2 נקודות עבור כל חתימה על תפילה. שיתקבלו תפילותינו ברצון, ויתקיים בנו הפסוק: "מַה טֹּבוּ אֹהָלֶיךָ יַעֲקֹב מִשְׁכְּנֹתֶיךָ יִשְׂרָאֵל". צוות ביה"ס.
קרא עוד...
פרוייקט חמ"ד וחסד -איסוף מצרכי מזון עבור משפחות נזקקות מהיישוב. מדי חודש תלמידי בית ספרנו אוספים מצרכי מזון רבים ומסדרים אותם בארגזים. את הארגזים אנו מעבירים לעמותת "קרן אדם" ולמזכירות היישוב בשיתוף הרווחה.תודה לכל התורמים ולתלמידים היקרים. המשיכו ללכת מחיל אל חיל!
קרא עוד...
תלמידי בית הספר אוספים מצרכי מזון למשפחות מהיישוב.
קרא עוד...
עין טובה ולימוד זכות- בשיעורי מפתח הלב מתוך אמונה
קרא עוד...
כאן תוכלו לגלוש לאתר של משרד החינוך ולהנות
קרא עוד...
קרא עוד...
מצ"ב קובץ המפרט את ההרשאות לכתיבה בספרי פרוייקט השאלת הספרים.
קרא עוד...
מנהלה
הספריה
תכנית התקשוב הלאומית
מרחבים כיתתיים
משפחה מפצחת
תחומי דעת
פינת הרב
פינת היועצת
חינוך מתוך אמונה
ועד הורים
ארכיון כתבות
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS